O nás

Penzion se nachází nedaleko Jindřichova Hradce v samém srdci České Kanady. Penzion LIFE prošel v 2013-2014 kompletní rekonstrukcí a nabízí komfortní ubytování v 8 pokojích s celkovou kapacitou 19 lůžek. Náš penzion LIFE je situován ve stráni nad obcí Číměř, odkud je nádherný výhled na celé údolí.

Nachází se u nás i jedno z nejkrásnějších wellness center z celého Jindřichohradecka. Kromě relaxace ve vířivce nabízí také finskou saunu a bazén s protiproudem. Při relaxaci se můžete kochat krásným výhledem na okolní panoramata. V letním období Vám je pak k dispozici slunečná terasa s lehátky.

Navštívit nezapomeňte ani naši restauraci. Ochutnat můžete tradiční maďarskou a slovenskou kuchyni. V letním období tak můžete posedět na slunné terase, která Vám nabízí překrásný výhled na celé údolí. Náš penzion je ideální místo pro konání Vaší svatby.

Služby penzionu Life vyhledává i firemní klientela. Školení, workshopy či teambuildingy a další akce můžete v našem penzionu pořádat také. Vaši firemní akci pak můžeme obohatit o volnočasové programy zaměřené na golf, trénink sebeobrany či pouze relaxací ve wellness centru.

V případě zájmu lze pronajmout celý penzion.

Po celý rok Vám nabízíme relaxační či wellness pobyty. Můžete vybírat z romantických, relaxačních a dalších balíčků. V rámci pracovního týdne si můžete pobyty objednat se zajímavou slevou. Pokud si nevyberete z naší standardní nabídky, s radostí Vám sestavíme balíček či pobyt dle Vašeho přání a představ.
Na všechny služby penzionu Vám rádi vystavíme dárkové vouchery, které jistě potěší Vaše blízké, kolegy či obchodní partnery.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu a věříme, že pobyt u nás si užijete.